جشنواره پروژه های دانشجویی مهندسی برق-الکترونیک

 

دانشگاه صنعتی شیراز

گروه الکترونیک (دانشکده مهندسی برق- الکترونیک) برگزار می نماید:

 

 

اولین جشنواره پروژه های دانشجویی

 

مهندسی برق-الکترونیک

 

 

First Electrical and Electronic Engineering

Student Project Award

 

 

 

در مورد جشنواره

اولین دوره جشنواره پروژه های دانشجویی مهندسی برق-الکترونیک در سطح استان فارس در سال ۱۳۹۷ در دانشکده مهندسی برق-الکترونیک دانشگاه صنعتی شیراز برگزار می شود. از آنجا که رشته الکترونیک در دانشگاه صنعتی شیراز یکی از با سابقه ترین رشته های  دانشگاهی کشور می باشد و با تلاش در جهت کاربردی بودن آموزش ها همواره سعی در کمک به رشد علمی و صنعتی سریعتر کشور داشته است، جشنواره پروژه های دانشجویی به ابتکار گروه الکترونیک به منظور ایجاد شور و انگیزه بیشتر در دانشجویان کلیه گرایش های مهندسی برق جهت مشارکت در پروژه های عملی، کاربردی و مورد نیاز صنعت برگزار می گردد. به پروژه های برگزیده جوایزی ارائه می گردد.

 

شرایط شرکت کنندگان

کلیه دانشجویان رشته مهندسی برق-الکترونیک از همه گرایش ها (الکترونیک، مخابرات، کنترل، قدرت) یا دانشجویانی که هنوز انتخاب گرایش ننموده اند می توانند در این جشنواره شرکت نمایند. کلیه دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مجاز به شرکت در این جشنواره می باشند.

 

نحوه شرکت در جشنواره

شرکت در جشنواره رایگان می باشد. شرکت کنندگان با ارسال مدارک مورد نیاز به ایمیل زیر می توانند در داوری اولیه پروژه ها شرکت نمایند. بعد از داوری اولیه، طرح های برگزیده جهت شرکت در جشنواره و داوری نهایی انتخاب شده و زمان و مکان برگزاری جشنواره به اطلاع آنها خواهد رسید. همچنین دانشجویان فارغ التحصیلی که کمتر از دو سال از فارغ التحصیل ایشان می گذرد امکان شرکت در این جشنواره را دارند.

sutech_eleceng_award@sutech.ac.ir

 

مدارک لازم

۱- گواهی اشتغال به تحصیل یا مدرکی که نشان دهد بیش از دو سال از فارغ التحصیلی نمی گذرد. (شرکت کنندگان می توانند به جای ایمیل زدن، گواهی را در روز جشنواره نیز ارائه دهند).

۲- اسکن/عکس کارت دانشجویی

۳- فرم ثبت نام تکمیل شده: 

http://s9.picofile.com/file/8343597050/%D9%81%D8%B1%D9%85_%D8%B4%D8%B1%D.‎.‎.‎

 

پروژه ها

هر پروژه ای که توسط خود دانشجویان رشته مهندسی برق-الکترونیک انجام شده باشد باشد قابل شرکت در جشنواره است. کلیه پروژه های مرتبط با مهندسی برق شامل گرایش های الکترونیک، مخابرات، کنترل و قدرت در جشنواره داوری خواهند شد و محدودتی در موضوع وجود ندارد. پروژه های انجام شده (مدار یا دستگاه ساخته شده) باید در روز برگزاری، در جشنواره ارائه شود. پروژه های کارشناسی، مدارها یا دستگاه های ساخته شده مربوط به پایان نامه های ارشد و دکتری نیز می توانند در این جشنواره شرکت نمایند. پروژه هایی که قبلا ثبت اختراع شده یا در سایر جشنواره ها جایزه دریافت نموده اند نیز مجاز به شرکت می باشند.

 

کانال تلگرام:

جهت مطلع شدن از اطلاعیه های جشنواره عضو کانال تلگرام جشنواره شوید:

@Sutech_ElecEng_Award

 

فایل اطلاعات جشنواره:

http://s8.picofile.com/file/8343597342/%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8.‎.‎.‎