نشست مشترک مسئولین دانشگاه های شهر شیراز با مسئولین دانشگاه های کشور مجارستان

در یازدهمین روز از اردیبهشت ماه ۱۳۹۸، دانشگاههای شهر شیراز میزبان مسئولین تعدادی از دانشگاه های کشور مجارستان بودند. این نشست مشترک که در محل پایگاه استنادی علوم جهان اسلام برگزار شد روسای دانشگاهها ضمن خوشامد گویی و گرامی داشت حضور این هیات، سیاستهای کلی دانشگاه تحت مدیریت خود را برای مهمانان تشریح کردند. دکتر علویان مهر ریاست دانشگاه صنعتی شیرازضمن اشاره به برخی از توانمندی های دانشگاه، آمادگی این دانشگاه را جهت مبادلات علمی و فنی با دانشگاههای کشور مجارستان اعلام نمودند و این نشست را برای شروع همکاری های علمی و بین المللی بسیار مهم توصیف کرده و در خصوص شروع همکاری  دانشگاههای استان فارس و کشور مجارستان اظهار امیدواری کردند. دیگر سخنرانان این نشست معاونین و مدیران روابط بین الملل دانشگاههای شیراز بودند که دکتر رهیده مدیر گروه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی شیراز توانمندی ها و جایگاه علمی دانشگاه صنعتی شیراز را برای حضار به طور کامل تشریح کردند.

در ادامه دو نفر از هیات مجاری به نمایندگی از دانشگاههای این کشور ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهر شیراز و دانشگاههای استان فارس، توانمندی ها و نحوه تعاملات با دانشگاههای کشور خود را برای سایرین ارائه کردند.

بازدید از دانشگاههای شهر شیراز شامل: صنعتی شیراز، شیراز، علوم پزشکی شیراز و دانشگاه آزاد شیراز از دیگر برنامه های این هیات عنوان شده است.

روابط عمومی دانشگاه صنعتی شیراز