حضور نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز در دانشگاه صنعتی شیراز

حضور نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز در دانشگاه صنعتی شیراز

حضرت آیت الله دکتر دژکام  نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شهر شیراز، در روز شنبه، ۱۸ خردادماه در دانشگاه صنعتی شیراز حضور یافتند. جلسه با اعضای هیات رئیسه، دیدار با اعضای هیات علمی دانشگاه و برگزاری نماز جماعت ظهرو عصر از برنامه های حضور ایشان در دانشگاه بود.

در جلسه ای که با اعضای هیات رییسه دانشگاه برگزار شد، ریاست دانشگاه ضمن خوشامدگویی توضیحات مختصری در خصوص دانشگاه و جایگاه علمی دانشگاه ارائه نمودند. همچنین دکتر علویان مهر در خصوص کمک به رفع مشکلات صنایع مختلف استان توسط اعضای هیات علمی این دانشگاه اعلام آمادگی کردند. در ادامه جلسه دکتر رهیده، رییس دفتر و مشاور رییس دانشگاه توضیحات کاملی در خصوص مسایل آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و رفاهی برای مهمانان ارایه کردند.

امام جمعه شیراز و نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه صنعتی شیراز و دیدار با اساتید این دانشگاه با اشاره به جایگاه خوب علمی دانشگاه صنعتی شیراز خواستار تلاش هر بیشتر دانشگاهها و مراکز علمی در خصوص رفع مشکلات کلان صنعتی و فرهنگی استان و کشور  شدند. دکتر دژکام با اشاره به اهمیت همفکری و هم افزایی با دانشگاهها،  خواستار ادامه جلسات در آینده و مبتنی بر برنامه راهبردی با دانشگاه جهت کمک به حل مشکلات استان شدند.

دیدار با اعضای هیات علمی دانشگاه از دیگر برنامه های حضور امام جمعه شیراز در دانشگاه بود که چند تن از اعضای هیات علمی دانشگاه در مورد مشکلات روز جامعه سخنانی ایراد کردند. دکتر دژکام در این جلسه نقش اساتید در رفع مشکلات جامعه را بسیار مهم ارزیابی کردند و خواستار تلاش هرچه بیشتر دانشگاهیان جهت رفع معضلات و مشکلات فنی و فرهنگی جامعه شدند.

برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر پایان بخش برنامه های حضور نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه شیراز در دانشگاه صنعتی شیراز بود.