پیام رئیس دانشگاه به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

هفته دولت یادآور فداکاری های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است.

تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.

بی شک همه ما می بایست با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی و در راستای تحقق اهداف دولت و نظام و کشور گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روز افزون کشور را در حیطه های مختلف به ویژه در حیطه علم و دانش و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم آوریم.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت و به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و به ویژه همکاران خودم در دانشگاه صنعتی شیراز تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در سالی که به تدبیر ایشان، سال رونق تولید نام نهاده شده است، تا رسیدن به جایگاه رفیع علمی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

دکتر محمدمهدی علویان مهر