مراسم اختتامیه رویداد استارتاپی بازیافت مواد و اقتصاد چرخه ای

مراسم اختتامیه رویداد استارتاپی بازیافت مواد و اقتصاد چرخه ای برگزار گردید

 در مراسم اختتامیه رویداد استارتاپی سران ۱ با محوریت "بازیافت مواد و اقتصاد چرخه ای" از برگزیدگان این رویداد، با حضور جناب اقای دکتر علویان مهر رئیس محترم دانشگاه و مدیر عامل محترم مجمع خیران نخبه پرور فارس، جناب آقای دکتر حبیب شریف تقدیر به عمل آمد.

       رویداد استارتاپی سران ۱ در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۹ به صورت مجازی شروع به فراخوانی طرح ها نموده و با پایان پذیرفتن این فراخوان در ۳۰ آبان ماه، غربالگری اولیه توسط تیم داوران صورت پذیرفت. ایده های منتخب که شامل ۷ ایده بود، در تاریخ ۱۰ آذر توسط دفتر مدیریت مرکز نوآوری و کارآفرینی به تیم ها اطلاع رسانی گردید.

    تفاوت و ارزش افزوده این رویداد نسبت به رویداد های دیگر، برگزاری دوره­های توانمند سازی ایده پردازان منتخب در تاریخ­های ۱۹ و ۲۰ آذر ماه سال جاری بود، که توسط منتورهای منتخب استان، برگزار گردید.

      در روز ۲۴ دی ماه ۱۳۹۹، رویداد استارتاپی برگزار گردید و از بین ۷ ایده منتخب، ۳ ایده به انتخاب هیئت داوران به عنوان ایده های برتر به شرح ذیل اعلام گردید:

 

رتبه

نام تیم

عنوان ایده

اول

علی اکبری

ارائه طرح بازیافت در جهت بهبود کیفیت و پایداری سازه­های بتنی

دوم

دینا انرژی

ارائه طرح تبدیل پسماندهای کشاورزی، دامی و شهری به انرژی

سوم

علی اکبری

ارائه طرح بازآفرینی و ارزش بخشیدن به پسماند صنایع تصفیه روغن موتور

 

 

    به گزارش دفتر مدیریت فناوری و کارآفرینی دانشگاه، دکتر علویان مهر، ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این رویداد استارتاپی، خواستار حمایت بیشتر از استارتاپ­ها و تقویت نگاه مثبت به فضای نوآوری و کارافرینی در سطح دانشگاه و استان شدند.

    همچنین جناب آقای دکتر شریف با اشاره به جایگاه رویدادهای استارتاپی پس از برگزاری این دوره، اظهار نمودند حمایت کامل از طرحهای برگزیده و مورد تایید داوران موفق به جذب سرمایه گذار در سطح استان خواهد گردید.

    در ادامه جناب آقای دکتر هنرآسا، مدیر محترم مرکز نوآوری وکارآفرینی دانشگاه عنوان نمود: در رویداد برگزار شده ۳۰ تیم طرح‌های فناورانه خود را ارائه کردند که از این تعداد ۷ تیم موفق به حضور در دوره­های توانمندسازی شدند. تفاوت و ارزش افزوده این رویداد نسبت به رویداد های دیگر، برگزاری دوره­های توانمند سازی ایده پردازان منتخب در تاریخ­های ۱۹ و ۲۰ آذر ماه سال جاری بود، که توسط منتورهای منتخب استان، برگزار گردید.

      در انتهای رویداد، مراسم اختتامیه با تقدیر از هیئت داوران شامل مهندس اسد سنگابی، مهندس صادقی شاد و مهندس کیومرثیان، توسط جناب اقای دکتر علویان مهر و جناب آقای دکتر شریف پایان پذیرفت.