انتصاب خانم دکتر سمانه حامدی به سمت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

انتصاب خانم دکتر سمانه حامدی به سمت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

دکتر سمانه حامدی، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شیراز طی حکمی از طرف رئیس دانشگاه به سمت معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه منصوب شد. دکتر حامدی پیش از این مشاور رئیس دانشگاه در امور خانواده و بانوان دانشگاه بود.

متن حکم ایشان به شرح زیر می باشد:

با عنایت به سوابق ارزنده، احساس مسئولیت و توانمندی های سرکار عالی، به استناد بند ۵ ماده ۴ آئین نامه مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به مدت ۴ سال به سمت معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه منصوب می شوید.

با توجه به ماموریت‌های مهم این معاونت در حوزه‌های دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی انتطار می رود با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت بخشهای مختلف، همکاران دانشگاه و دانشجویان گرامی، حداکثر توان خود را برای تقویت ارزشهای اسلامی، خودباوری، اخلاق محوری و خدمتگزاری به جامعه در بین دانشگاه‌هیان، تامین ضروریات و بهبود سطح خدمات رفاهی، ایمنی و سلامت و نیز تقویت روحیه نشاط، پویائی، خلاقیت و نوآوری در بین دانشجویان به عنوان بخش مهمی از سرمایه‌های و آینده سازان میهن اسلامی بکار گیرید.

دوام توفیق جنابعالی را در امور محوله از خداوند بزرگ خواهانم.

شاین ذکر است مسئولیت این معاونت پیش از این به عهده دکتر محسن اسلامی بود که از خدمات ارزشمند ایشان در زمان تصدی مسئولیت، طی حکمی جداگانه تقدیر بعمل آمده است.

با آرزوی توفیق و بهروزی برای سرکار خانم دکتر حامدی در مسئولیت جدید.

روابط عمومی دانشگاه صنعتی شیراز