دیدار مدیر عامل شركت شهرك های صنعتی فارس با ریاست دانشگاه صنعتی شیراز

مهندس صداقت­ پور، مدیر عامل شركت شهرك­ های صنعتی فارس در روز سه­ شنبه ۹ اردیبهشت­ ماه با حضور در دفتر ریاست دانشگاه صنعتی شیراز با ایشان دیدار كردند.

در این دیدار كه آقایان مهندس هاشمی و مهندس قیومی، مدیر عامل شركت شهرك ­های صنعتی فارس را همراهی نمودند؛ آقای دكتر مقدسی رئیس دانشگاه صنعتی شیراز، معاونین پژوهشی، اداری و مالی، مدیران ارتباط با صنعت، طرح و برنامه و رئیس مركز تحقیقات برق دانشگاه حضور داشتندو زمینه ­های همكاری مشترك و راههای توسعه ارتباط دانشگاه با شركت شهرك­ های صنعتی فارس و نیز مؤسسات و شركت­های فعال در این شهرك­ ها مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با تشكیل كارگروهی مشترك، موضوعات بصورت دقیق و جزئی بررسی و پیگیری شود.

لازم بذكر است كه همكاری­های خوب  دانشگاه صنعتی شیراز و شركت شهرك­ های صنعتی فارس موجب تقویت تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه و متقابلاً انجام خدمات شایسته ­ای از سوی این دانشگاه برای صنایع استان شده است.

در پایان این دیدار به پاس همكاری­های مؤثر شركت شهرك­ های صنعتی فارس با دانشگاه، لوح تقدیری از سوی ریاست محترم دانشگاه به مدیرعامل و دو تن از مدیران این شركت اهداء گردید.